Türk Milleti Diz Çökmez

  • UKİD
  • 4 Yıl önce
  • 0

15 Temmuz 2016 kahpe darbe girişiminin birinci sene-i devriyesinde tüm dost ve düşmanlar artık anlamış olmalıdırlar ki, Türk Milleti hain tuzaklarla diz çökertilemez, Türk Devleti emperyalist oyunlarla yıkılamaz.

Bir avuç satılmışın kanlı girişimini elinin tersiyle tarihin çöplüğüne atmasını bilen yüce halkımız, gerektiğinde devlet-millet işbirliği ile nasıl kahramanlık destanları yazılacağını tarihe nakşetmiştir.

İman, azim, kararlılık, birlik ve beraberlikle tüm kötü emellerin ve emellilerin nasıl bir çırpıda yok edildiğini dünyaya göstermiştir. Şanlı bir destanla şerefsiz hainlerin hevesleri kursaklarında bırakılmış, Türk Devleti ve Milleti tarihi yürüyüşünü devam ettirmekteki ısrarını bir kez daha ilan etmiştir.

Atalarımızın kurdukları devletleri sürekli büyülten ve güçlendiren düşman saldırıları, Cumhuriyetimizi de yaşatan ve güçlendiren itici güç olacaktır.

15 Temmuz bize düşmanların ve işbirlikçilerinin hangi kisvelere bürünebileceklerini göstermesi bakımından önemli dersler vermektedir. Millet olarak aldığımız dersler, tekrar aynı hatalara ve tuzaklara düşmememiz için yol gösterici olacaktır.

Şu bilinmelidir ki; düşmanların ve yerli işbirlikçilerinin hain planları, yüce milletimizin iradesi ve gücü karşısında tarumar olmaya mahkûmdur. Tarihin ve coğrafyanın sırtımıza yüklediği yük, Yüce Allah’ın milletimize bahşettiği kutlu görevle birleşmiştir; Türk’ün, İslâm’ın ve insanlığın geleceğini aydınlatacak sır bu düğümde gizlidir. Ve bu, yenilmeyeceğimizin, yılmayacağımızın, yıkılmayacağımızın, diz çökmeyeceğimizin ilahî teminatıdır.

Bu inanç ve şuurla tüm şehitlerimize rahmet dilerken, yeni 15 Temmuzların yaşanmaması için daima uyanık, daime tetikte, milli birlik ve beraberlik içinde olmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Bu anlayışla UKİD olarak her gün, her saat, her dakika vatan nöbetinde ve milletimizin hizmetindeyiz.

Önceki «
Sonraki »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir