UKİD Kurban Kampanyası

  • UKİD
  • 6 Yıl önce
  • 0

UKİD bu yıl Romanya ve Kosova’da kurban kesecek.

UKİD (Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Derneği), bilindiği gibi Balkanlar ve çeşitli ülkelerdeki kültürel faaliyetleri yanında  bağış ve yardım kampanyaları da düzenliyor.Özellikle, Ramazan ve Kurban Bayramlarında ihtiyaç sahibi, mağdur ve mazlumların yanında olmaya gayret ediyor.
Hatırlanacağı üzere 2014 yılında da Vacip olan Kurbanları kesmek üzere vekaletler alınmıştı ve büyük bir özenle müslümanların bu ibadetleri onlar adına yerine getirilmişti.
UKİD bu Kurban Bayramı’nda da  yollara düşecek. Bu sene de Kosova ve Romanya  başta olmak üzere çeşitli ülkelerde kurban kesilecek. Derneğimiz, Romanya için 1 kurban bedelini  130, Kosova için 150 Euro olarak belirlemiş bulunuyor.
Tıpkı geçen sene  yapıldığı gibi, görevli kişi tek tek kurban sahiplerinden telefonla ve yazılı olarak vekaletleri alacak ve çok özen gösterilen bu ibadetin aksamasız yerine ulaşması için aynı hassasiyet gösterilecektir.

Geçen yıllarda, Kurbanlarını UKİD‘le hiç tanımadığı kardeşlerine ve müslümanlara gönderenler, sadece kendi kurbanlarıyla değil, yakın dost, akraba ve arkadaşlarının kurbanları ile de kampanyaya destek verebilirler.

Ne kadar çok yardım, ne kadar çok Kurban o kadar sevinç demektir.
Kurban için Hesap Numaramız:

Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Derneği

Garanti Bankası Levent Şubesi

IBAN:TR40 0006 2000 4010 0006 2979 52

İrtibat:  Fehmi Atay  0533 060 04 44

Önceki «
Sonraki »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir