Denizolgun’a UKİD’den tam destek

Akparti 1. Bölge 15. sıradan milletvekili adayı, UKİD Yüksek İstişare Kurulu üyesi Fatih Süleyman Denizolgun’a UKİD’den seçimlerde tam destek geldi. Dernek yönetimi, tüm gücüyle genç milletvekili adayının yanında yer aldığını ifade etti.

Süleyman Hilmi Tunahan’ın torunu Denizolgun’un seçilebilir bir bir sıradan aday gösterilmesinin memnuniyet verdiğini belirten UKİD mensupları, canla başla seçim kampanyasını yürüten adayı tüm imkanları ile desteklediklerini vurguladılar.

UKİD başkanı Av. Zeki Çalışkan Facebook hesabından yayınladığı mesajdan ‘Destekleriniz; aksayan ve meşrebe uymayan birçok sıkıntının düzelmesine de inşallah vesile olacaktır.’ derken diğer UKİD mensupları da Fatih Süleyman Denizolgun’un parlamentoda yer almasının TBMM için önemli bir kazanç olacağı üzerinde durdular.

İstanbul’un 1. seçim bölgesi olan Anadolu yakasında seçim çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Denizolgun’a her kesimden büyük ilgi gösterilmesi ilgi çekiyor.

Kampanya başlangıcında ağırlıklı olarak Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinde yoğunlaşan seçim çalışmalarının Anadolu yakasındaki diğer ilçelerde de yoğunlaşarak sürdürüleceği bildirildi.